تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
130
سخنگوی ناجا خبر داد:
14:36  1394/08/24  

آغاز دومین مرحله خرید خدمت سربازی از ۲۰ آذر

آغازآغاز

سخنگوی ناجا، از آغاز دومین مرحله پرداخت جریمه مشمولان برای دریافت کارت پایان خدمت خبر داد.

به گزارش رصد تی وی , سردار سعید منتظرالمهدی صبح یکشنبه در پنجمین نشست خبری ضمن اعلام فعالیت ها و تمهیدات پلیس درباره راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) از آمادگی صددرصدی نیروهای پلیس برای پذیرایی و حفظ امنیت زائران خبر داد و گفت: پلیس در رده ها و دسته های گوناگون از حمله پلیس گذرنامه در زمینه صدور روادید، پلیس راهور در زمینه تسهیل در تردد زائران و یگان ویژه به صورت صددرصدی آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

وی در ادامه افزود: نظام وظیفه آمادگی آن را دارد که از بیستم آذر ماه امسال دومین مرحله از اجرای طرح دریافت جریمه مشمولان غایب و اعطای پایان خدمت را انجام دهد.

سردار منتظرالمهدی با اعلام اینکه در دوره گذشته ۲۸۷ هزار نفر در اجرای این طرح شرکت داشتند، توضیح داد: ۷ هزار نفر حائز شرایط نبودند، ۱۸۰ هزار کارت پایان خدمت صادر شده و ۱۰۰ هزار نفر نیز پول واریز نکردند که از نظر قوانین و مقررات نظام وظیفه هم‌اکنون به عنوان مشمول شناخته می شوند.

سخنگوی ناجا ادامه داد: ساز و کاری در دستگاه انتظامی و همچنین پلیس نظام وظیفه ایجاد شده که به موجب آن از ۲۰ آذر ۹۴ متقاضیان می توانند مجددا برای شرکت در این طرح ثبت نام کنند.
نظر دهید
مطالب مرتبط