تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
1401
11:52  1395/05/11  

پسر محمد نوری زاد به سازمان تروریستی مجاهدین خلق پیوست

پسرپسر

اباذر نوری‌زاد فرزند محمد نوری‌زاد با صدور بیانیه‌ای از پیوستنش به  منافقین خلق خبر داد و اعلام کرد که در همایش اخیر این گروهک که با حضور و حمایت سعودی ها در فرانسه برگزار شده بود نیز حضور داشته است.
وی در بیانیه خود ضمن توهین به ارکان نظام و اعتقادات مردم عنوان می دارد که شرکت در مراسم های منافقین آرزوی دیرینه اش بوده است.

این عضو جدید مجاهدین خلق در بیانیه خود آورده است: چند سال اخیر بیشتر به فعالیت های مجاهدین توجه می کردم. به خصوص گردهمایی های سالانه را حتما میدیدم. این که نهم جولای در جشن کهکشان حضور داشتم، البته آرزوی سال های اخیرم بود. آرزویی که عمری دست نیافتنی می آمد اما بود.

اباذر نوری زاد جنایت های فراوان و ترور های این سازمان را نادیده گرفته و در این بیاینه سرتا سر از این سازمان حمایت کرده است. 

«سازمان مجاهدین خلق» قدیمی‌ترین و خشن ترین اپوزسیون جمهوری اسلامی؛ حدود سه دهه علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده است.

داستان تأسیس، فعالیت، ترورها و تغییر ایدئولوژی این سازمان در دوران رژیم پهلوی سرگذشت افرادی است که با اندیشه التقاطی دور هم جمع شدند و به تدریج به دامن مارکسیسم فرو افتادند.

اعضای سازمان بعد از پیروزی انقلاب نه مانند مجاهدین اولیه اسلامگرا بودند و نه مثل مجاهدین بعدی مارکسیست. آنها ابتدا به سمت بنی‌صدر غلتیدند و پس از عزل او، مبارزه مسلحانه را علیه نظام آغاز کردند.

«فرقه رجویه» خود را در اختیار دولت بعثی عراق قرار داد و در سطوح مختلف اطلاعاتی و نظامی با رژیم بعث همکاری کرد به طوری که «ارتش خصوصی صدام» لقب گرفت و همواره در طول سالهای مختلف با تهدید، ترور و توطئه به دنبال انتقام گیری از  ایران بوده اند.
نظر دهید
2
1
سامان   1395/05/11 12:08 بعد از ظهر
از اون پدر این پسر بعید نیست
مطالب مرتبط