تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
1456
11:19  1395/06/04  

احتمال خروج مسعود رجوی از کمپ لیبرتی

احتمالاحتمال

یک هواپیمای مسافربری مأموریت دارد تا در بامداد روز چهارم شهریور سران رده بالای مجاهدین خلق را از عراق خارج کنند، گفته می‌شود نزدیکترین افراد به مسعود رجوی در میان این افراد هستند.

تعدادی از اعضای مجاهدین خلق، فرودگاه بغداد را به مقصد اروپا ترک خواهند کرد. تعدادی از این افراد حکم تعقیب در پلیس اینترپل دارند.

اسامی این سازمان که برای خروج از عراق انتخاب شده اند به شرح ذیل است:
عباس میناچی با اسم مستعار حسین مقدم،مسئول ارتباطات و مخابرات شخص مسعود رجوی است.
مژگان پارسایی، مهدی برائی مسئول روابط عراق در سازمان.
معصومه احتشام از مسئولین بخش روابط.
ژاله داعی‌السلام که با نام مستعار ژاله جنت پور .
افشین فرجی نژاد از مسئولین تیم حفاظت و اطلاعات رجوی که فرمانده عملیات انفال در عراق بود. سیدعلی
مستشاری‌پور، معصومه رضایی مسئول دفتر مسعود رجوی، سپیده، فاطمه میر سیدی مسئول تشریفات رجوی با پاسپورت جعلی به نام بی‌بی‌فاطمه قائدی میرسیدی، مهناز گرامی مقدم از مسئولین حفاظت رجوی، ناصر یگانه از اعضای حفاظت رجوی و صدیقه حسینی، محمود قجر عضدانلو برادر و اشرف ابریشم‌چی دختر مریم قجر عضدانلو (رجوی) با پاسپورت جعلی اشرف تهرانی نرگس یعقوبیان با پاسپورت جعلی مریم میریعقوبیان، شهلا حسین‌تاش مسئول پرسنلی منافقین با پاسپورت جعلی نسرین قاسمی، نرگس محمدعلی آشپز مخصوص رجوی، دکتر جواد احمدی آلون آبادی دکتر مخصوص رجوی با پاسپورت جعلی جواد علاوی و زهره بنی‌جمالی.
منابع آگاه درعراق اطلاع دادند که نفرات سازمان ساعت 5 بامداد چهارم شهریور از درب پادگان لیبرتی خارج می‌شوند و به فرودگاه بغداد منتقل می‌شوند.
به دلیل وجود افراد نزدیک و مورد وثوق مسعود رجوی در این هواپیما احتمال می‌رود خود رجوی که به استناد برخی از شواهد در کمپ لیبرتی در عراق پنهان شده، قصد فرار از عراق را داشته باشد.
نظر دهید
مطالب مرتبط