تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
171
09:54  1394/09/02  

راه بروید و پول بگیرید

راهراه

اپلیکیشن جدید بیت‌واکینگ به شما پول پرداخت می‌کند تا ورزش کنید یا حداقل بیشتر راه بروید.

به گزارش رصد تی وی ,به کمک این نرم‌افزار، شما به راحتی با پیاده‌روی کسب درآمد می‌کنید.

پایگاه اینترنتی بیت‌واکینگ می‌نویسد: «ما معتقدیم همه باید آزادی و توانایی پول درآوردن را داشته باشند. یک قدم برای همه ارزش یکسانی دارد. فرقی نمی‌کند شما چه کسی هستید یا کجایید. آنچه اهمیت دارد این است که چقدر راه می‌روید.»

این نرم‌افزار به عنوان یک وسیله موثر در کشورهای در حال توسعه معرفی می‌شود. کشورهایی که در آن‌ها پیاده‌روی همچنان اصلی‌ترین روش حمل‌و‌نقل است.

هنوز نرخ تبدیل رسمی برای این اپلیکیشن وجود ندارد، اما گروه بیت‌واکینگ این اقدام را در دستور کار خود قرار داده است.

در این برنامه، هر 10هزار قدم معادل یک دلار است. افراد می‌توانند با این پول از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنند یا آن را نقداً دریافت کنند.این گروه معتقد است: «بسیاری از مردم نمی‌توانند پول دربیاورند یا از آن سود ببرند، و شمار زیادی از مردم در کشورهای در حال توسعه هنوز در بانک حساب پس‌انداز ندارند. ما همه را تشویق می‌کنیم تا قدم بعدی را بردارند.»

فرانکی امبسی، یکی از سازندگان این نرم‌افزار گفت: «هر کسی بدون توجه به این‌که چه کسی است و کجا زندگی می کند می‌تواند این پول را به دست بیاورد.... این می‌تواند برای برخی از مردم بسیار موثر باشد، و با کسب درآمد، زندگی آنان را متحول کند. همچنین این اپلیکیشن مشوق ما در حفظ سیاره زمین و زندگی سالم است.»
نظر دهید
مطالب مرتبط