تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
2017
  
مجری بی بی سی :"هیچ سندی وجود ندارد"
   

در حال بارگزاری...

مجری بی بی سی :"هیچ سندی وجود ندارد"

12:17  1396/01/20  

در حالی که مقامات آمریکایی دلیل حمله موشکی این کشور به پایگاه هوایی در سوریه را حمله شیمیایی دولت سوریه به "خان شیخون" عنوان می کنند،مجری بی بی سی به نبودن هیچ سندی در این زمینه اعتراف می کند.

در حالی که مقامات آمریکایی دلیل حمله موشکی این کشور به پایگاه هوایی در سوریه را حمله شیمیایی دولت سوریه به "خان شیخون" عنوان می کنند، مریم زهدی مجریبی بی سی فارسی  به نبودن هیچ سندی در این زمینه اعتراف می کند.
نظر دهید
0
0
ناشناس   1396/03/13 4:23 بعد از ظهر
جالبه که وقتی رسانه‌هایی که مورد پسند شما نیستند از شخصی یا مطلبی که خلاف میل شماست طرفداری میکنند آن را به حساب پشتیبانی و حمایت از آن میدانید اما زمانی که از جریانات و افراد مورد حمایتتان پشتیبانی میکنند با چسباندن یک «اعتراف کرد» سعی در تشکیک در آن و یا قدرت و صحت مطلب مورد حمایتتان میکنید!! هرچند میدانم بیشتر شما افرادی که در جناح رسانه‌ای طرفداران حکومت امرار معاش میکنید اصلا اعتقادی به مطالب و باورهای مذهبی ندارید وگرنه به این شیوه نامردانه و کجرو به تخریب چهره و بردن آبروی مخالفانتان اقدام نمی‌کردید! به هرحال شما را دعوت به انصاف و دوری از تخریب آبروی انسانها دعوت میکنم و دوست دارم از خودتان سوال کنید که در قبال اینکار چه چیزی کسب میکنید؟ قطعا به شما سهمی از تاراج ثروت مردم نمیدهند فقط نان بخورونمیری است. پس چرا آب به آسیاب تاراجگران میریزید؟! فقط از خودتان سوال کنید که «چه چیزی را به چه قیمتی فروخته‌اید؟»
مطالب مرتبط