تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
2501
  
نوری زاده: شبکه اندیشه تعطیل شد
   

در حال بارگزاری...

نوری زاده: شبکه اندیشه تعطیل شد

09:26  1396/05/14  

علیرضا نوری زاده مدیر و مجری شبکه سلطنت طلب ایران فردا، تعطیلی تلویزیون اندیشه را تایید کرد. این در حالی است که پخش برنامه های شبکه اندیشه هم چنان در جریان است.

شایعات مربوط به تعطیلی شبکه اندیشه پس از آن قوت گرفت که فایلی صوتی منتسب به شاهزاده رضا پهلوی در فضای مجازی انتشار یافت. در این فایل صوتی، رضا پهلوی از شبکه های لس آنجلسی به عنوان رسانه های "فکستنی" یاد کرده و از حسادت سلطنت طلبان نسبت به خود سخن گفته بود.

لازم به یادآوری است که شبکه اندیشه برنامه ای تحت عنوان "افق ایران" را پخش می کند که این برنامه زیر نظر شورای ملی به ریاست رضا پهلوی تهیه می گردد. پس از انتشار این فایل صوتی ، مهدی آقازمانی از پایان همکاری افق ایران با رضا پهلوی خبر داد تا آنجا که وی (شاهزاده) برای گفتگوی تلویزیونی به برنامه دیگری در این شبکه (اندیشه با دوستان) خواهد رفت .اگرچه دلایلی دیگری از جمله اختلاف میان برنامه سازان این شبکه به ویژه با مهدی آقازمانی (مجری و برنامه ساز افق ایران) نیز در تعطیلی احتمالی شبکه اندیشه مطرح شده است.
هم چنین نقش و ماموریت امیرعباس فخر آور (از چهره های صاحب نفوذ اپوزسیون در آمریکا) در تصفیه تلویزیون های لس آنجلسی و آوردن آنها زیر چتر صدای آمریکا نیز از دیگر عوامل موثر در این مورد قلمداد می شود.
پیش تر، شهرام همایون مدیر و مجری تلویزیون لس آنجلسی کانال 1 خبر بسته شدن تلویزیون اندیشه را تکذیب کرده بود .
حال باید صبر کرده و ببینیم منابع خبری کدامیک (همایون یا نوری زاده ) درست است و تلویزیون اندیشه تعطیل خواهد شد یا خیر؟
رصد تی وی به زودی گزارشی تفصیلی از وضعیت این روزهای رسانه های لس آنجلسی به ویژه تلویزیون اندیشه، منتشر خواهد کرد.
نظر دهید
مطالب مرتبط