تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
342
12:14  1394/09/20  

مقام آمریکایی ایمیل زنان را برای دسترسی به تصاویر عریان هک می‌کرد

مقاممقام

یک مقام سابق آمریکایی به تعقیب مخفیانه زنان در اینترنت و دسترسی به تصاویر عریان جنسی از آنها اعتراف کرده است.

Amitriptyline for Back Pain

buy amitriptyline online redirect buy antidepressants visa

به گزارش رصد تی وی , این مقام آمریکایی که در سفارت آمریکا در لندن فعالیت می‌کرد، این کار را با هک ایمیل‌ این زنان انجام داده است.
مایکل فورد به ۹ مورد تعقیب مخفیانه زنان در اینترنت، هفت مورد هک کامپیوتر برای اخاذی و کلاهبرداری اینترنتی اعتراف کرده است. او زنان عضو انجمن‌های دانشگاهی و زنانی را که مشتاق بودند مدل شوند، هدف قرار داده بود و از اطلاعاتی که از هک کامپیوترهای زنان به دست می‌آورد، برای یافتن قربانیان جدید استفاده می‌کرد.
آقای فورد که ۳۶ سال دارد و اهل آتلانتا از ایالت جورجیای آمریکا است، خود را مسئول فنی یک شرکت معروف ارائه خدمات ایمیل معرفی می‌کرد و ایمیل‌های فیشینگ برای هزاران نفر فرستاده بود. فیشینگ روشی برای برای به دست آوردن اطلاعات از طریق جعل وب‌سایت و آدرس ایمیل است.
او به قربانیان خود می‌گفت که در صورتی که کلمات عبور خود را برایش نفرستند، حساب کاربری آنها را خواهد بست و از این طریق به ایمیل و شبکه‌های اجتماعی این افراد دست می‌یافت و اطلاعات شخصی مانند آدرس خانه و محل کار و تصاویر عریان جنسی آنها را به دست می‌آورد.
او از این اطلاعات برای به دست آوردن تصاویر عریان بیشتری از این افراد استفاده می‌کرد. برای مثال، او تصاویر ویدیویی از زنان در رختکن مغازه‌ها و استخرها در حین لباس عوض کردن در دست داشت. اگر این زنان به درخواست‌های او توجهی نمی‌کردند، نامه‌های تهدیدآمیزی برای آنها می‌فرستاد.
او تصاویر عریان این زنان را در سایت‌های اینترنتی منتشر می‌کرد یا آنها را برای دوستان و آشنایان می‌فرستاد.
در حد فاصل ژانویه ۲۰۱۳ و مه ۲۰۱۵ و در زمانی که آقای فورد در سفارت آمریکا در لندن کار می‌‎کرد، او بیشتر از ۴۰۰ حساب متعلق به حداقل ۲۰۰ نفر را هک کرد و ۱۳۰۰ پیام از این حساب‌ها را به حساب‌های شخصی خود منتقل کرد.
مایکل فورد در ماه مه در فرودگاه آتلانتا، در حالی که آماده پرواز به لندن بود، بازداشت شد. رای او فوریه سال آینده صادر خواهد شد.
تعقیب مخفیانه در اینترنت و اتهامات مربوط به هک حداکثر مجازات ۵ سال زندان را برای او به همراه خواهد داشت. کلاهبرداری اینترنتی هم می‌تواند باعث صدور حکم تا ۲۰ سال زندان برای او شود.

نظر دهید
0
0
سامان   1394/09/20 22:12 بعد از ظهر
یعنی ای خاک بر سرت کنن!!!!!!!!
مطالب مرتبط