تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
345
  
دکتر نوری زاده باز هم کم سوادی اش را به رخ کشید؛ این بار با پلیسِ فنا
   

در حال بارگزاری...

دکتر نوری زاده باز هم کم سوادی اش را به رخ کشید؛ این بار با پلیسِ فنا

15:28  1394/09/21  

علیرضا نوری زاده مدیر و مجری شبکه ضد ایرانیِ "ایرانِ فردا"، هنوز نام یکی از مهمترین مجموعه های تحت نظر نیروی انتظامی (پلیس فتا) را نمیداند و آن را "پلیس فنا" عنوان می کند.

علیرضا نوری زاده مدیر و مجری شبکه ضد ایرانیِ "ایرانِ فردا" که ادعای روزنامه نگاری حرفه ای را دارد باز هم گاف بزرگی در بیان اخبار ایران می دهد. وی که مدعی است است از پشت پرده های بسیاری از مسائل در داخل  مطلع است، هنوز نام یکی از مهمترین مجموعه های تحت نظر نیروی انتظامی (پلیس فتا) را نمیداند  و آن را "پلیس فنا" عنوان می کند.

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران یا پلیس سایبری ایران با نام مختصر فتا یک واحد تخصصی  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است .

لازم به ذکر است که نوری زاده شبکه ی ایراِن فردا را با حمایت مالیِ ولیعهدِ سابق عربستان راه اندازی کرد و به صورت ماهیانه نیز کمک هزینه هایی را از دربار سعودی دریافت می کند.

نوری زاده که در ظاهر با اعمال داعش و دیگر تروریست های منطقه مخالفت جدی دارد، بارها حکومت سعودی را از حمایت تروریست های منطقه مبرا دانسته است. وی ادعا می کند ، افرادی که در عربستان از تروریستها حمایت مالی-نظامی میکنند، هیچ نسبتی با حاکمیت ندارند.

وی همواره ایران را به همسویی با داعش متهم کرده و از اینکه این گروه تروریستی نتوانسته در داخل این کشور عملیات بزرگی را انجام دهد( و کشتار وسیعی به راه اندازد)، ابراز تعجب میکند.

نظر دهید
مطالب مرتبط