تحلیل و بررسی رسانه های ماهواره فارسی زبان
3813
09:29  1397/02/20  

10 مقر مهم در اسرائیل هدف موشک‌های سوریه قرار گرفت

1010

شبکه تلویزیونی المیادین اعلام کرد؛ سامانه گنبد آهنین اسرائیل نتوانست با موشک هایی که مراکز نظامی آن را را هدف قرار داد مقابله کند.

این شبکه همچنین به نقل از منابع میدانی اعلام کرد: ده ها موشک مراکز نظامی اصلی اسرائیل را در داخل این کشور را هدف قرار داد و موشک های شلیک شده به اهداف نظامی حساس و مهم اصابت کرده است.به گزارش المیادین ده موضع نظامی که زیر مجموعه چهار مرکز اصلی بوده اند هدف قرار گرفته اند، عبارتند از:
1- مرکز نظامی رهگیری اطلاعاتی و الکترونیکی. 2- پایگاه سری اطلاعات مرزی. 3- مرکز نظامی شنود شبکه های مخابراتی و ماهواره ای. 4- مرکز نظامی کنترل ارسال پارازیت. 5- مرکز تنظیمات ارتباطی و فرستنده ها. 6- مرکز کنترل یگان تسلیحات به کار رفته در عملیات های نظامی زمینی. 7- فرودگاه بالگردهای نظامی. 8- مقر فرماندهی نظامی تیپ 810 نظامی. 9- مقر فرماندهی گردان های نظامی در منطقه حرمون. 10- مقر زمستانی یگان ویژه موسوم به "بنستیم". در داخل هر یک از این مراکز چندین مرکز نظامی اسرائیلی قرار داشته است و شاهدان محلی وقوع انفجارهای بزرگ، آتش سوزی و رفت و آمد گسترده آمبولانس ها را تأیید کرده اند. به گزارش المیادین مکان شلیک موشک ها به سوی اسرائیل تا کنون مشخص نشده است. رسانه های این کشور نیز اعلام کردند از شهروندان اسرائیلی منطقه اشغالی جولان خواسته شده است به پناهگاه ها بروند.

نظر دهید
مطالب مرتبط